#6 Hideg-hegyi úttörők

<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: alt in <b>/home/www/clients/client7120/web14878/web/wp-content/plugins/seriously-simple-podcasting/templates/players/castos-player.php</b> on line <b>30</b><br />
Mindenegyüttmegy Egyesület
#6 Hideg-hegyi úttörők
/

Előbb csak egy álom volt a Világgyógyító Csodahely, aztán lett egy néhány hektáros terület, egy jurta, később permakultúrás zöldségeskert, kemence, közösségi konyha… És mindezek körül egy alakuló, formálódó ökoközösség. Ezúttal a Hideg-hegyi Menedékről szól a podcastunk, amelyben kiderül, mire jók a nehézségek, hogyan alakítja a közösséget az együttműködés. Miért fakad mindenki sírva az ételtől, és egyáltalán, miért éltető ez a tér.
A podcastban elhangzott zenék sorrendben: Vanmocsello: Szélangyal, aztán Bali citerázik. Zajnal: Komló, ToSoDa Projekt: Danceflow, Vanmocsello: Hajnal függöny