#17 TreeMap Tábor – A közösségi ember képző

<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: alt in <b>/home/www/clients/client7120/web14878/web/wp-content/plugins/seriously-simple-podcasting/templates/players/castos-player.php</b> on line <b>30</b><br />
Mindenegyüttmegy Egyesület
#17 TreeMap Tábor - A közösségi ember képző
/

Közösséget indítanál? Vagy már egy létező tagja, vagy vezetője vagy, és nehézséget okoz az emberi folyamatokban való eligazodás, a konfliktusok kezelése? Nehéz összetartani a közösséged, hogy elérjétek a kitűzött céljaitokat, ezért javítanál az emberi kapcsolatokon? Esetleg már felismerted, hogy mindennek a kezdete a megfelelő önismeret? Akkor gyere a TreeMap Táborba augusztus 16-a és 22-e között, ahol saját élményen keresztül, a gyakorlatban tapasztalhatod meg, hogyan kell elindítani egy valódi közösséget. Szeretettel várunk a Pécselyhez közeli Hideg-hegyi menedéken!