MEGTELT – Műanyagmentesítő tanulmányút Horvátországban

A horvátországi Argonauta Egyesület és a Mindenegyüttmegy Egyesület együttműködése keretében egy nemzetközi tanulmányútra keresünk olyan 18-30 év közötti fiatalokat, akik

• elkötelezettek a hulladékcsökkentés, ezen belül különösen az egyszerhasználatos műanyagok visszaszorítása érdekében
  • tudnak a témában angol nyelven is kommunikálni
  • részt tudnak venni a teljes képzésen
  • eleget tudnak tenni a beutazási követelményeknek (nemzetközi biztosítás, covid szabályok)

Az utiköltség, szállás, ellátás, valamint az esetleg felmerülő PCR tesztek költségeit az ERASMUS+ pályázat fizeti.

Helyszín: Sibenik, Horvátország
Időpont: 2021. július 14-22.

Részletes infócsomagot itt találsz

Amennyiben szeretnél jelentkezni, töltsd ki mihamarabb ezt a jelentkezési lapot, összesen 5 főnek tudjuk biztosítani ezt a remek lehetőséget.

FRISS HÍR: megvan az öt jelentkező, de ha valaki valamilyen okból mégsem tudna jönni, várólistára teszünk. Köszönjük a megértésedet.