Klímaszorongás és Kiköltözés

A Klímaszorongás és kiköltözés esemény 2. előadása a Garay klubban.

Velledits Dóri, nagy érdeklődésre szert tevő, januári előadása hatására havonta mutatunk be nektek egy-egy igazi, hiteles gyüttmentet, aki betekintést enged saját, illetve családja életébe.
Ma este H. Balázs mesél nekünk arról, hogyan lehet néhány szerszámmal és egy sátorral kiköltözi egy mezőre és ott az évek alatt kialakítani egy természetközeli, élhető életteret.
Balázs saját kezűleg épített fel egy kis házat csupán 300.000 Ft-ból, nincsenek havi fix kiadásai, nem használ közműveket sem. Állattartásból és havi néhány nap alkalmi munkából megél.
Hogy lehet mindez? Hogyan tudja kiadásait és szükségleteit úgy lecsökkenteni, hogy közben egy 5 hektáros területet és állatokat gondoz? Hogyan lehet minimális pénzből lakhatást kialakítani? Hogyan lehet közművek nélkül teljes életet élni?
Ezekre a kérdésekre kaphatunk választ az előadás keretében, valamint utána egy kötetlen beszélgetés formájában a Garay klubban, 2019. február 14-én, 17 órától.