Hamarosan feltöltjük

A Boldogulj munkacsoport a Gyüttment Találkozót szervező Mindenegyüttmegy Egyesület csapata, amely 2020-ban jött létre. Alapvető célunk, hogy erősítsük a vidéki és városi közösségeket, úgynevezett „csomópontokat”, kapcsolatot teremtsük közöttük, és segítsük a közöttük levő hálózatok kialakítását. Ennek eszköze főként a különböző rendezvények szervezése, valamint marketing- és kommunikációs segítség nyújtása. Együtt dolgozunk az Inspi-ráció Egyesülettel is, amely közösségfejlesztéssel foglalkozik. És mindemellett mi készítjük a Boldogulj podcast adásait is.

Főbb projektjeink az elmúlt években:

• Gyüttment Találkozó szervezése és kommunikációja
  • TreeMap Tábor szervezése és kommunikációja
  • TreeMap tréning szervezése és kommunikációja
  • Ariadné műhely (közösségi facilitátor képzés) szervezése és kommunikációja
  • Tematikus előadások szervezése a közösségfejlesztés témáiban
  • A MAPER Közösségi fókuszú PDC-képzésének szervezése és kommunikációja (2022)
  • Boldogulj podcast csatorna: riportok, beszélgetések a közösségépítésről, kisközösségekről, egy fenntarthatóbb jövőről.