2018-04-01

amiken most dolgozunk

Jurta Egyetem

Founder

Ben is the head of our small team. He loves walking his dog, Walter, when he has some free time.

Gyüttment Fesztivál

Alex handles all written content. She enjoys painting and playing softball on the weekends.

Sammy Simpson

Programmer

Sammy is our programmer. You’ll usually find her nose in a book. She has a cat named Skitty.

Munkáink

amiken most dolgozunk

Go to Infocracy.hu

Infocracy.hu

Tudásmegosztás felsőfokon.

Go to Gyüttment Fesztivál

2018. augusztus 23-26. Zebegény

Egyéni álom, közösségi megvalósulás.

Rólunk

Közös értékeink és kíváncsiságunk összeköt – együtt keressük az új utakat az öko-tudatosság, felelősségvállalás, szolidaritás és fenntarthatóság terén. Gyertek, hogy közösséggé szerveződjünk, hogy egyéni álmainkat közös álmokká fonhassuk, hogy egymással és önmagunkkal is összhangban cselekedhessünk!

Céljaink

• az egyesület tagjainak közösséggé szervezése
• az alapvető kulturális és társadalmi változás szükségességét alátámasztó tudás terjesztése
• egy összefüggő, pozitív társadalmi vízió felvázolása
• a vidék fejlesztése, a vidék megtartó-erejének növelése
• helyi-erőforrás alapon gazdálkodó, helyi piacra termelő, a helyi gazdaságot erősítő vidéki közösségek létrejöttének ösztönzése és facilitálása
• a város-vidék kapcsolatának harmonizálása
• az egészséges, tiszta táplálék mindenki számára elérhetővé tétele
• az együttműködésen alapuló gazdaság tényleges meghonosítása
• az Önkéntesség elvének terjesztése

Hozzátennél te is valamit?

• Légy pártoló tagunk! – írj nekünk a mindenegyuttmegy@gmail.com-ra és elmondjuk ez mivel jár.

• Légy rendszeres támogatónk – járulj hozzá céljaink megvalósulásához havi 100, 200, 500, … forinttal.

• Dolgozzunk együtt, ha komolyan gondolod.

• Tégy hozzá bármit, ami szerinted jól jöhet!

Gyüttment Fesztivál

A Gyüttment Fesztivál a vidéken újrakezdő, a környezettudatos vidéki életet, értékrendet választó, tájba illeszkedő emberek, közösségek, és a hozzájuk kapcsolódó városi gondolkodók éves nagy találkozója, mely már harmadszor kerül megrendezésre.

Kikapcsolódás és összekapcsolódás, tudatosság és egész-ség, értékteremtés – előadások, beszélgetések, műhelyek, workshopok, kézművesek, családi programok, élőzene, kultúra és tánc. Augusztus 24-27, Oszkó

Támogass bennünket!

Mindenegyüttmegy Egyesület